Szanowni Państwo,  witamy w naszym kwartalnym przeglądzie Banku Spółdzielczego w Inowrocławiu.  Zapraszamy do zapoznania się z nowościami, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa.

Nowa odsłona strony internetowej

Pod koniec września br. uruchomiliśmy nową odsłonę strony www.bsinowroclaw.pl

W nowościach znajdą Państwo m.in. zakładkę z aktualnymi promocjami.
Ponadto przy każdym opisie produktu znajdują się wizerunki naszych doradców, a to wszystko po to by ułatwić kontakt z Nami.

Nowa promocja kredytu  obrotowego  dla Twojego gospodarstwa rolnego

Kredyt udzielany jest rolnikom indywidualnym z przeznaczeniem na finansowanie bieżących potrzeb związanym z prowadzonym gospodarstwem rolnym.

Podstawowe warunki kredytowania:

·        Oprocentowanie stałe 4,99% w stosunku rocznym,

·        Maksymalna kwota kredytu – 100.000,00 zł,

·        Prowizja rekompensacyjna – 1,50 %

·        Prowizja przygotowawcza – 1,99%, 

·        Maksymalny okres kredytowania – 12 miesięcy

   Więcej na temat kredytu znajdziesz tutaj

Przedłużenie promocji  do 31.12.2021.

Marzysz o własnym mieszkaniu, a może planujesz remont domu? Pomoże Ci w tym nasz kredyt mieszkaniowy KOMFORT! Zacznij nowy rozdział razem z Bankiem Spółdzielczym w Inowrocławiu!

Podstawowe warunki kredytowania:

  • oprocentowanie zmienne – 2,54% w skali roku, na które składa się WIBOR 6M (na dzień 27 grudnia 2020 wynosi 0,25%) i stałą marżą w wysokości 2,29 p.p,
  • Bank nie pobiera prowizji przygotowawczej,
  • okres kredytowania – do 360 miesięcy,
  • wkład własny – 20% kosztów inwestycji.

Kredyt możesz przeznaczyć na:

  • budowę bądź rozbudowę domu,
  • zakup nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego,
  • refinansowanie wydatków poniesionych na cele mieszkaniowe,
  • przeprowadzenie remontu,
  • zakup działki budowlanej,
  • inne potrzeby mieszkaniowe.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego wypłaconego jednorazowo przez Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu, zabezpieczonego hipoteką wynosi 2,57%, przy następujących założeniach: 1) Okres kredytowania 300 miesięcy; 2) Wartość nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu 333.162,50 zł; 3) Wymagany udział środków własnych 20% wartości nieruchomości tj. 66.632,50 zł; 4)Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 266.530,00 zł; 5)Oprocentowanie zmienne 2,54% w stosunku rocznym, na które składa się zmienny WIBOR 6M na dzień 27 grudnia 2020r. wynoszący 0,25%  i stała marża Banku w wysokości 2,29%; 6)Całkowity koszt kredytu 93.851,24 zł w tym odsetki 93.832,24 zł, prowizja za udzielenie kredytu (przygotowawcza) 0,00 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych za ustanowienie hipoteki (PCC-3) 19,00 zł; 7) Kredyt spłacany w 300 miesięcznych stałych ratach kapitałowo-odsetkowych w wysokości 1.201,21 zł  8) Całkowita kwota do zapłaty stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu oraz całkowitego kosztu kredytu wynosi 360.381,24 zł. Obowiązkowym zabezpieczeniem kredytu mieszkaniowego jest hipoteka na nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu. Dla uzyskania kredytu mieszkaniowego na przedstawionych warunkach niezbędne jest ubezpieczenie przez Klienta we własnym zakresie nieruchomości stanowiącej przedmiot zabezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych. Przedstawiony wyżej przykład reprezentatywny i wskazana w nim Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) nie uwzględnia kosztu umowy ubezpieczenia nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych oraz kosztów związanych ze sporządzeniem operatu szacunkowego, który klient jest zobligowany przedłożyć wraz z wnioskiem o kredyt – ze względu na brak możliwości ustalenia z góry wysokości tych kosztów. Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości odsetek przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia. Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Bank. Szczegółowe informacje dotyczące oferty, w tym informacje o opłatach i prowizjach dostępne są w Banku Spółdzielczym w Inowrocławiu. Kalkulacja została sporządzona na dzień 10 lutego 2021r. na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu mieszkaniowego udzielonego w złotych.  Promocja obowiązuje w okresie od 15.02.2021r. do 31.12.2021r.. Regulamin promocji do pobrania

Nowa usługa w Banku Spółdzielczym w Inowrocławiu.

W dwóch prostych krokach możesz przenieść swój rachunek
płatniczy.

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę , uzupełnisz wniosek  oraz upoważnienie,
następnie dostarczysz je do naszego Banku. Resztę formalności załatwimy za Ciebie

Nowa aplikacja mobilna dla klientów Banku Spółdzielczego w Inowrocławiu

Z dumą przedstawiamy naszą autorską aplikację mobilną BS Ino Mobilny, która jest dostępna dla systemów iOS oraz Android. W aplikacji można dokonywać m.in przelewów, sprawdzać stan konta, a także wygenerować kod BLIK.

Nowa promocja kredytu gotówkowego 

§ atrakcyjne oprocentowanie;

§ brak prowizji przygotowawczej

§ kredyt możesz przeznaczyć

§ na dowolny cel;

§ atrakcyjny okres kredytowania;

   Podstawowe warunki kredytowania

§ minimalna kwota kredytu 1.000,00 zł;

§ maksymalna kwota kredytu 100.000,00 zł

§ oprocentowanie zmienne – 6,98% w skali roku, na które
składa się WIBOR 12M i stała marża Banku;

§ prowizja przygotowawcza 0,00% kwoty kredytu;

§ maksymalny okres kredytowania 84 m-ce.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu konsumenckiego kredytu gotówkowego wynosi 7,21%. Całkowita kwota kredytu: 10.000,00 zł. Oprocentowanie zmienne 6,98% w stosunku rocznym na które składa się zmienny WIBOR 12M na dzień 01 lutego 2021 r. wynoszący 0,25% i stała marża Banku w wysokości 6,73%. Okres kredytowania: 36 miesięcy. Kredyt spłacany w 36 miesięcznych stałych ratach kapitałowo-odsetkowych w wysokości 308,71 zł. Na całkowity koszt kredytu w wysokości 1.113,59 zł składa się prowizja w kwocie 0,00 zł., suma odsetek w kwocie 1.113,59 zł. Całkowita kwota do zapłaty stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu oraz całkowitego kosztu kredytu wynosi 11.113,59 zł. Kalkulacja została sporządzona na dzień 05 października 2021r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta, daty uruchomienia kredytu oraz terminu regulowania zobowiązań. Szczegóły związane z zabezpieczeniem i obliczeniem zdolności kredytowej można uzyskać w Banku Spółdzielczym w Inowrocławiu. Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości odsetek przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości zadłużenia. Niniejszy materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny.  Regulamin promocji dostępny jest w oddziale Banku lub na stronie internetowej www.bsinowroclaw.pl

Promocja obowiązuje w okresie od 13.10.2021 r. do 31.12.2021 r.

Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu ostrzega

Jeżeli nie chcesz otrzymywać więcej informacji od Banku Spółdzielczego w Inowrocławiu uzupełni poniższy formularz