Aplikacja SGB Mobile 

Jedna z najbardziej nowatorskich aplikacji mobilnych już dostępna w Banku Spółdzielczym w Inowrocławiu! SGB mobile jest aplikacją mobilną wspólną dla całego Zrzeszenia SGB, która zawiera ona pionierskie rozwiązania technologiczne, dotychczas niedostępne w sektorze bankowości, nie tylko tej spółdzielczej. Nowa aplikacja bankowości mobilnej 

Jedna z najbardziej nowatorskich aplikacji mobilnych już dostępna w Banku Spółdzielczym
w Inowrocławiu! SGB mobile jest aplikacją mobilną wspólną dla całego Zrzeszenia SGB, która zawiera ona pionierskie rozwiązania technologiczne, dotychczas niedostępne w sektorze
bankowości, nie tylko tej spółdzielczej. Nowa aplikacja bankowości mobilnej 

Dostęp do rachunku kiedy chcesz

W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobisty, oszczędnościowych, walutowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie.

 

Przelewy w dowolnym momencie

Łatwo i bezpiecznie zrealizujesz przelew – za pomocą smartfona lub tabletu. Nie odkładaj płatności na później – parę kliknięć i masz je z głowy.

W SGB Mobile szybko aktywujesz usługę i BLIK oraz dodasz swoją kartę do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Płać mobilnie tak jak Ci najwygodniej. W aplikacji masz kontrolę nad swoimi kartami, możesz je zablokować w portfelach cyfrowych na wszystkich urządzeniach mobilnych. Ta usługa to bezpieczeństwo i ogromna wygoda w jednym.

Zarządzanie subskrypcjami

To zupełnie nowa usługa, dzięki której możesz w jednym miejscu sprawdzić, w jakich sklepach internetowych zarejestrowana jest Twoja karta płatnicza SGB oraz możesz zablokować pobieranie środków z kasty przez sklep internetowy. Nowa funkcjonalność to również śledzenie na bieżąco do jakich abonamentów subskrypcyjnych dodałeś kartę SGB oraz możliwość zablokowania w prosty sposób kolejnej płatności, np. za serwis streamingowy.

Zmień limit

Dzienne limity transakcji są dodatkowym zabezpieczeniem Twoich
pieniędzy, jednak zdarzają się jednorazowe większe zakupy. Teraz możesz w łatwy
i bezpieczny sposób zwiększyć lub zmniejszyć limit za pomocą aplikacji – już
nie musisz iść do banku!